P A R T N E R I

 

 

 

Partnerom nášho podujatia je bežecká špeciálka RunningPro ponúkajúca široký výber bežeckého sortimentu od renomovaných výrobcov najmä pre vyznávačov trailového behu. Ak potrebujete dobre poradiť pri nákupe, vrelo Vám odporúčame navštíviť kamennú predajňu RunningPro v Bratislave - Ružinove (ul. Sv. Vincenta 2), kde sa na Vás teší Sisa a Peťo. #RunningPro

Vynikajúce orieškové másla od PURE NUTS prichádzajú do Strážovských vrchov, aby svojou energiou pomohli nabiť baterky bežcom aj diaľkoplazom. PURE NUTS, to je skutočná energia, so 100% prírodným zložením. Rodinka potravín, v ktorej sa stretnete predovšetkým s arašidmi, kešu a mandľami v kombinácii s čokoládou alebo kokosom, sa rozrástla aj o ENERGY PACK, energiu do vrecka ako stvorenú na ultra.

 

 

 

 

 

 

 

Partnerom Strážovskej 50 poskytujúcim cieľové zázemie pre naše podujatie je reštaurácia R-CLUB v Trenčianskych Tepliciach. Príjemne prostredie a interiér, posedenie na veľkej terase či v krytej pivnej záhrade a predovšetkým výborné jedlo ponúka táto reštaurácia založená v roku 1993, ktorú nájdete v centre Trenčianskych Teplíc na ulici Tomáša Garrigue Masaryka.

​​

Partnerom Strážovskej 50 je Windog.sk, ktorý ponúka široký výber potrieb pre šport so psom. Windog.sk podporí naše podujatie so špeciálnou kategóriou 50 km so psom.

WINDOG_SK_LOGO_05.png